FlixBus · Bus

Lijn 613 · Oslo - Copenhagen

363 km · 38 gemeten ritten tussen 11 oktober 2026 en 14 oktober 2026

D

Lijn 613 van FlixBus (Oslo - Copenhagen) is wisselvallig: 63.2% van de 38 gemeten ritten tussen 11 oktober 2026 en 14 oktober 2026 kwam met hooguit vijf minuten vertraging aan; de typische vertraging was 4 minuten en één op de tien ritten had 14.1 minuten vertraging of meer.

Vertrekken rond 10:00 waren het vaakst op tijd (100%), vertrekken om 14:00 het minst (33.3%). zondag was de meest punctuele weekdag (77.3%); woensdag de minst punctuele (25%).

De vertraging loopt onderweg op: de gemiddeld laatste halte is Copenhagen Airport (8.6 min).

3 voertuig(en) nu onderweg op deze lijnLive volgen op de kaart
Op tijd
63.2%
≤ 5 min vertraging
Mediane vertraging
4 min
typische rit
P90-vertraging
14.1 min
1 op 10 ritten is erger
Geannuleerd
0%
0 van 40 ritten
Steekproef
38
38 ritten gemeten · 40 gezien

Klaar om te reizen? Bekijk prijzen en tijden voor Göteborg → Oslo.

Deze route boeken →

Aandeel op tijd per vertrekuur

0%50%100%024607:00: 44.4%, 908:00: 80%, 5809:00: 66.7%, 310:00: 100%, 31012:00: 50%, 21214:00: 33.3%, 61416:00: 100%, 31617:00: 50%, 41820:00: 100%, 32022

Aandeel op tijd per weekdag

0%50%100%maandag: 50%, 10maadinsdag: 50%, 2dinwoensdag: 25%, 4woedonvrizatzondag: 77.3%, 22zon

Laatste 30 dagen

0%50%100%11 oktober 2026: 77.3%, 1.9 min, 221112 oktober 2026: 50%, 4.8 min, 101213 oktober 2026: 50%, 0 min, 21314 oktober 2026: 25%, 9.2 min, 414

Slechtste dag tot nu toe: 14 oktober 2026 met 25% op tijd en een P90-vertraging van 14.1 min (4 ritten).

Gemiddelde vertraging per halte

Gemiddelde vertraging bij vertrek (of aankomst op het eindpunt) over de gemeten haltes, beide richtingen samen.

Uddevalla (Torp Terminalen)Uddevalla (Torp Terminalen): 0 min0 minCopenhagen Busterminalno actualsSarpsborg E6 LekevollkryssetSarpsborg E6 Lekevollkrysset: 10.4 min10.4 minCopenhagen AirportCopenhagen Airport: 8.6 min8.6 minMoss (Mosseporten senter)no actualsÅs (Korsegården E6)Ås (Korsegården E6): 8.5 min8.5 minGothenburg (Nils Ericson Terminal…Gothenburg (Nils Ericson Terminalen): 8.3 min8.3 minHalmstad (Resecentrum) Flixbus St…Halmstad (Resecentrum) Flixbus Stop: 1.9 min1.9 minSnapparp E6 Circle Kno actualsTanum RastaTanum Rasta: 13.9 min13.9 minMalmö central train station FlixB…Malmö central train station FlixBus stop: 7.9 min7.9 minKungälv resecentrum E6no actualsOslo (Busterminalen Galleriet)Oslo (Busterminalen Galleriet): 4.6 min4.6 minStrömstad(Blomsholmsmotet)Strömstad(Blomsholmsmotet): 14.5 min14.5 min
HalteGem. vertragingGemeten haltes
Uddevalla (Torp Terminalen)0 min2 / 29
Copenhagen Busterminal—0 / 25
Sarpsborg E6 Lekevollkrysset10.4 min1 / 24
Copenhagen Airport8.6 min4 / 25
Moss (Mosseporten senter)—0 / 24
Ås (Korsegården E6)8.5 min2 / 24
Gothenburg (Nils Ericson Terminalen)8.3 min11 / 40
Halmstad (Resecentrum) Flixbus Stop1.9 min1 / 16
Snapparp E6 Circle K—0 / 8
Tanum Rasta13.9 min1 / 27
Malmö central train station FlixBus stop7.9 min15 / 25
Kungälv resecentrum E6—0 / 22
Oslo (Busterminalen Galleriet)4.6 min9 / 29
Strömstad(Blomsholmsmotet)14.5 min1 / 27

Richtingen van deze lijn

RouteOp tijdRitten
Göteborg → Oslo62.5%8 / 8
Kopenhagen → Oslo42.9%7 / 7
Oslo → Kopenhagen50%6 / 7
Oslo → Göteborg85.7%7 / 7
Kopenhagen → Göteborg66.7%6 / 6
Göteborg → Kopenhagen75%4 / 5

Veelgestelde vragen

Is lijn 613 van FlixBus vaak te laat?

63.2% van de 38 gemeten ritten kwam met hooguit 5 minuten vertraging aan. De mediane vertraging was 4 minuten en het 90e percentiel 14.1 minuten, dus één op de tien ritten had minstens 14.1 minuten vertraging.

Hoe volg ik lijn 613 live?

Open de live kaart en typ 613 in het zoekveld. Elk voertuig dat op de lijn rijdt, wordt getoond met positie, vertraging en volgende halte.

Wat is de beste tijd om de bus van Göteborg naar Oslo te nemen?

Volgens onze gegevens waren vertrekken rond 10:00 het vaakst op tijd (100%) en was zondag de meest punctuele weekdag (77.3%). Vroege vertrekken hebben doorgaans minder last van opgebouwde vertraging.

Krijg ik compensatie als mijn bus van Göteborg naar Oslo te laat is?

Volgens Verordening (EU) 181/2011 heb je op lijndiensten van 250 km of meer bij een vertraging van meer dan 120 minuten bij vertrek de keuze tussen terugbetaling en vervangend vervoer; biedt de vervoerder die keuze niet, dan kun je daarbovenop 50 % van de ticketprijs eisen. Ons vertragingscertificaat documenteert wat de live feed voor jouw rit meldde. Lees de gids →

Waar komen deze gegevens vandaan?

Uit de openbare voertuigvolgfeed van de vervoerder, die we voortdurend opvragen en archiveren. "Gemeten" ritten zijn ritten waarvoor de feed werkelijke (geen geschatte) tijden meldde. De dekking is gedeeltelijk en de cijfers zijn zo nauwkeurig als de feed.

Stadspagina's

Onofficiële, onafhankelijke statistieken uit openbare voertuigvolggegevens. "Op tijd" betekent hooguit 5 minuten vertraging. De dekking is gedeeltelijk; ritten zonder werkelijke tijden zijn uitgesloten. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.