FlixBus · Bus

Lijn 1360A · Berlin - Wroclaw - Krakow - Rzeszów

689 km · 6 gemeten ritten tussen 11 oktober 2026 en 14 oktober 2026 · kleine steekproef, met voorzichtigheid lezen

E

We hebben tot nu toe 6 ritten op lijn 1360A gemeten, te weinig voor een betrouwbaar oordeel. De pagina wordt automatisch bijgewerkt naarmate het archief groeit.

De vertraging loopt onderweg op: de gemiddeld laatste halte is Wroclaw, Bus Station (29 min).

2 voertuig(en) nu onderweg op deze lijnLive volgen op de kaart
Op tijd
33.3%
≤ 5 min vertraging
Mediane vertraging
9.3 min
typische rit
P90-vertraging
42.8 min
1 op 10 ritten is erger
Geannuleerd
0%
0 van 7 ritten
Steekproef
6
6 ritten gemeten · 7 gezien

Klaar om te reizen? Bekijk prijzen en tijden voor Berlijn → Rzeszów.

Deze route boeken →

Aandeel op tijd per vertrekuur

0%50%100%02406:00: 33.3%, 3681011:00: 33.3%, 3121416182022

Aandeel op tijd per weekdag

0%50%100%maandag: 0%, 2maadinwoensdag: 0%, 2woedonvrizatzondag: 100%, 2zon

Laatste 30 dagen

0%50%100%11 oktober 2026: 100%, 0 min, 21112 oktober 2026: 0%, 9.3 min, 21214 oktober 2026: 0%, 29 min, 214

Gemiddelde vertraging per halte

Gemiddelde vertraging bij vertrek (of aankomst op het eindpunt) over de gemeten haltes, beide richtingen samen.

Berlin central bus stationBerlin central bus station: 29 min29 minBerlin Südkreuz train stationBerlin Südkreuz train station: 14.9 min14.9 minBerlin Airport BER (Berlin Brande…Berlin Airport BER (Berlin Brandenburg), Terminal 1/2: 24.5 min24.5 minWroclaw, Bus StationWroclaw, Bus Station: 29 min29 minKatowice, Bus Station SadowaKatowice, Bus Station Sadowa: 14.6 min14.6 minKrakow, Krakow-Balice AirportKrakow, Krakow-Balice Airport: 13.8 min13.8 minKrakow, MDA Bus StationKrakow, MDA Bus Station: 16.3 min16.3 minBrzesko, Bus stationBrzesko, Bus station: 12.8 min12.8 minTarnow, Do Huty 04 P&RTarnow, Do Huty 04 P&R: 6.5 min6.5 minRzeszow, Bus StationRzeszow, Bus Station: 5 min5 min
HalteGem. vertragingGemeten haltes
Berlin central bus station29 min1 / 7
Berlin Südkreuz train station14.9 min2 / 7
Berlin Airport BER (Berlin Brandenburg), Terminal 1/224.5 min2 / 7
Wroclaw, Bus Station29 min3 / 7
Katowice, Bus Station Sadowa14.6 min3 / 7
Krakow, Krakow-Balice Airport13.8 min3 / 7
Krakow, MDA Bus Station16.3 min2 / 7
Brzesko, Bus station12.8 min1 / 7
Tarnow, Do Huty 04 P&R6.5 min2 / 7
Rzeszow, Bus Station5 min1 / 7

Richtingen van deze lijn

RouteOp tijdRitten
Berlijn → Rzeszów33.3%3 / 4
Rzeszów → Berlijn33.3%3 / 3

Veelgestelde vragen

Is lijn 1360A van FlixBus vaak te laat?

33.3% van de 6 gemeten ritten kwam met hooguit 5 minuten vertraging aan. De mediane vertraging was 9.3 minuten en het 90e percentiel 42.8 minuten, dus één op de tien ritten had minstens 42.8 minuten vertraging.

Hoe volg ik lijn 1360A live?

Open de live kaart en typ 1360A in het zoekveld. Elk voertuig dat op de lijn rijdt, wordt getoond met positie, vertraging en volgende halte.

Krijg ik compensatie als mijn bus van Berlijn naar Rzeszów te laat is?

Volgens Verordening (EU) 181/2011 heb je op lijndiensten van 250 km of meer bij een vertraging van meer dan 120 minuten bij vertrek de keuze tussen terugbetaling en vervangend vervoer; biedt de vervoerder die keuze niet, dan kun je daarbovenop 50 % van de ticketprijs eisen. Ons vertragingscertificaat documenteert wat de live feed voor jouw rit meldde. Lees de gids →

Waar komen deze gegevens vandaan?

Uit de openbare voertuigvolgfeed van de vervoerder, die we voortdurend opvragen en archiveren. "Gemeten" ritten zijn ritten waarvoor de feed werkelijke (geen geschatte) tijden meldde. De dekking is gedeeltelijk en de cijfers zijn zo nauwkeurig als de feed.

Stadspagina's

Onofficiële, onafhankelijke statistieken uit openbare voertuigvolggegevens. "Op tijd" betekent hooguit 5 minuten vertraging. De dekking is gedeeltelijk; ritten zonder werkelijke tijden zijn uitgesloten. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.