FlixBus · Bus

Lijn 127 · Frankfurt - Munich -Trieste

632 km · 5 gemeten ritten tussen 11 oktober 2026 en 14 oktober 2026 · kleine steekproef, met voorzichtigheid lezen

B

We hebben tot nu toe 5 ritten op lijn 127 gemeten, te weinig voor een betrouwbaar oordeel. De pagina wordt automatisch bijgewerkt naarmate het archief groeit.

De vertraging loopt onderweg op: de gemiddeld laatste halte is Würzburg Main Station (0 min).

2 voertuig(en) nu onderweg op deze lijnLive volgen op de kaart
Op tijd
80%
≤ 5 min vertraging
Mediane vertraging
1 min
typische rit
P90-vertraging
5.8 min
1 op 10 ritten is erger
Geannuleerd
0%
0 van 6 ritten
Steekproef
5
5 ritten gemeten · 6 gezien

Klaar om te reizen? Bekijk prijzen en tijden voor Trieste → Frankfurt.

Deze route boeken →

Aandeel op tijd per vertrekuur

0%50%100%024607:00: 75%, 481012141617:00: 100%, 1182022

Aandeel op tijd per weekdag

0%50%100%maandag: 0%, 1maadinwoensdag: 100%, 2woedonvrizatzondag: 100%, 2zon

Laatste 30 dagen

0%50%100%11 oktober 2026: 100%, 0 min, 21112 oktober 2026: 0%, 5.8 min, 11214 oktober 2026: 100%, 0 min, 214

Gemiddelde vertraging per halte

Gemiddelde vertraging bij vertrek (of aankomst op het eindpunt) over de gemeten haltes, beide richtingen samen.

Emmen, Station (Perron C)Emmen, Station (Perron C): 0.3 min0.3 minEmmen, ZiekenhuisEmmen, Ziekenhuis: 1.5 min1.5 minEmmen, Boermarkeweg 23Emmen, Boermarkeweg 23: 1.1 min1.1 minEmmen, StatenwegEmmen, Statenweg: 0.9 min0.9 minEmmen, Van SchaikwegEmmen, Van Schaikweg: 0.6 min0.6 minEmmen, WilhelminastraatEmmen, Wilhelminastraat: 0.6 min0.6 minEmmen, NoordbargerstraatEmmen, Noordbargerstraat: 0.9 min0.9 minEmmen, HoenderkampEmmen, Hoenderkamp: 0.8 min0.8 minTrieste (Autostazione)Trieste (Autostazione): 1.9 min1.9 minEmmen, NijbrachtEmmen, Nijbracht: 0.2 min0.2 minLjubljana bus stationLjubljana bus station: 22.9 min22.9 minSalzburg South (Hellbrunner Lande…Salzburg South (Hellbrunner Landesstraße): 3.9 min3.9 minHoogeveen, Mr. CramerwegHoogeveen, Mr. Cramerweg: 2.7 min2.7 minMunich central bus stationMunich central bus station: 3 min3 minHoogeveen, BuizerdlaanHoogeveen, Buizerdlaan: 1.8 min1.8 minNuremberg central bus station (Wi…Nuremberg central bus station (Willy-Brandt-Platz): 4 min4 minWürzburg Main StationWürzburg Main Station: 0 min0 minHoogeveen, ValkenlaanHoogeveen, Valkenlaan: 1.4 min1.4 minFrankfurt central train stationFrankfurt central train station: 0 min0 minHoogeveen, WolfsbosstraatHoogeveen, Wolfsbosstraat: 1.1 min1.1 minHoogeveen, Het HaagjeHoogeveen, Het Haagje: 1.2 min1.2 minHoogeveen, SchutstraatHoogeveen, Schutstraat: 1.6 min1.6 minHoogeveen, Jacob Marisstraatno actualsHoogeveen, Kemperstraatno actualsHoogeveen, Willemskadeno actualsHoogeveen, Industriewegno actualsHoogeveen, Station uitstaphalteno actuals
HalteGem. vertragingGemeten haltes
Emmen, Station (Perron C)0.3 min1 / 1
Emmen, Ziekenhuis1.5 min1 / 1
Emmen, Boermarkeweg 231.1 min1 / 1
Emmen, Statenweg0.9 min1 / 1
Emmen, Van Schaikweg0.6 min1 / 1
Emmen, Wilhelminastraat0.6 min1 / 1
Emmen, Noordbargerstraat0.9 min1 / 1
Emmen, Hoenderkamp0.8 min1 / 1
Trieste (Autostazione)1.9 min1 / 5
Emmen, Nijbracht0.2 min1 / 1
Ljubljana bus station22.9 min1 / 5
Salzburg South (Hellbrunner Landesstraße)3.9 min1 / 5
Hoogeveen, Mr. Cramerweg2.7 min1 / 1
Munich central bus station3 min1 / 5
Hoogeveen, Buizerdlaan1.8 min1 / 1
Nuremberg central bus station (Willy-Brandt-Platz)4 min2 / 5
Würzburg Main Station0 min3 / 5
Hoogeveen, Valkenlaan1.4 min1 / 1
Frankfurt central train station0 min1 / 5
Hoogeveen, Wolfsbosstraat1.1 min1 / 1
Hoogeveen, Het Haagje1.2 min1 / 1
Hoogeveen, Schutstraat1.6 min1 / 1
Hoogeveen, Jacob Marisstraat—0 / 1
Hoogeveen, Kemperstraat—0 / 1
Hoogeveen, Willemskade—0 / 1
Hoogeveen, Industrieweg—0 / 1
Hoogeveen, Station uitstaphalte—0 / 1

Richtingen van deze lijn

RouteOp tijdRitten
Trieste → Frankfurt66.7%3 / 3
Frankfurt → Trieste100%1 / 2
Emmen → Hoogeveen100%1 / 1

Veelgestelde vragen

Is lijn 127 van FlixBus vaak te laat?

80% van de 5 gemeten ritten kwam met hooguit 5 minuten vertraging aan. De mediane vertraging was 1 minuten en het 90e percentiel 5.8 minuten, dus één op de tien ritten had minstens 5.8 minuten vertraging.

Hoe volg ik lijn 127 live?

Open de live kaart en typ 127 in het zoekveld. Elk voertuig dat op de lijn rijdt, wordt getoond met positie, vertraging en volgende halte.

Krijg ik compensatie als mijn bus van Trieste naar Frankfurt te laat is?

Volgens Verordening (EU) 181/2011 heb je op lijndiensten van 250 km of meer bij een vertraging van meer dan 120 minuten bij vertrek de keuze tussen terugbetaling en vervangend vervoer; biedt de vervoerder die keuze niet, dan kun je daarbovenop 50 % van de ticketprijs eisen. Ons vertragingscertificaat documenteert wat de live feed voor jouw rit meldde. Lees de gids →

Waar komen deze gegevens vandaan?

Uit de openbare voertuigvolgfeed van de vervoerder, die we voortdurend opvragen en archiveren. "Gemeten" ritten zijn ritten waarvoor de feed werkelijke (geen geschatte) tijden meldde. De dekking is gedeeltelijk en de cijfers zijn zo nauwkeurig als de feed.

Stadspagina's

Onofficiële, onafhankelijke statistieken uit openbare voertuigvolggegevens. "Op tijd" betekent hooguit 5 minuten vertraging. De dekking is gedeeltelijk; ritten zonder werkelijke tijden zijn uitgesloten. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.