FlixBus · Bus

Lijn 084 · Essen/Düsseldorf - Nuremberg/Prague

657 km · 13 gemeten ritten tussen 11 oktober 2026 en 14 oktober 2026 · kleine steekproef, met voorzichtigheid lezen

C

Lijn 084 van FlixBus (Essen/Düsseldorf - Nuremberg/Prague) is wisselvallig: 76.9% van de 13 gemeten ritten tussen 11 oktober 2026 en 14 oktober 2026 kwam met hooguit vijf minuten vertraging aan; de typische vertraging was 0.4 minuten en één op de tien ritten had 33.3 minuten vertraging of meer.

Vertrekken rond 06:00 waren het vaakst op tijd (100%), vertrekken om 09:00 het minst (66.7%). zondag was de meest punctuele weekdag (100%); maandag de minst punctuele (50%).

De vertraging loopt onderweg op: de gemiddeld laatste halte is Frankfurt central train station (8.2 min).

Op dit moment is geen voertuig onderwegLive volgen op de kaart
Op tijd
76.9%
≤ 5 min vertraging
Mediane vertraging
0.4 min
typische rit
P90-vertraging
33.3 min
1 op 10 ritten is erger
Geannuleerd
0%
0 van 13 ritten
Steekproef
13
13 ritten gemeten · 13 gezien

Klaar om te reizen? Bekijk prijzen en tijden voor Praag → Essen.

Deze route boeken →

Aandeel op tijd per vertrekuur

0%50%100%02406:00: 100%, 3608:00: 66.7%, 3809:00: 66.7%, 310:00: 75%, 410121416182022

Aandeel op tijd per weekdag

0%50%100%maandag: 50%, 4maadinsdag: 100%, 1dinwoensdag: 75%, 4woedonvrizatzondag: 100%, 4zon

Laatste 30 dagen

0%50%100%11 oktober 2026: 100%, 0.4 min, 41112 oktober 2026: 50%, 3.3 min, 41213 oktober 2026: 100%, 0 min, 11314 oktober 2026: 75%, 0 min, 414

Slechtste dag tot nu toe: 12 oktober 2026 met 50% op tijd en een P90-vertraging van 33.3 min (4 ritten).

Gemiddelde vertraging per halte

Gemiddelde vertraging bij vertrek (of aankomst op het eindpunt) over de gemeten haltes, beide richtingen samen.

Plzeň (central bus station)Plzeň (central bus station): 3.2 min3.2 minPrague (Central Bus Station Flore…Prague (Central Bus Station Florenc): 0 min0 minPrague (Na Knížecí in Ostrovského…Prague (Na Knížecí in Ostrovského street): 7.6 min7.6 minNuremberg central bus station (Wi…Nuremberg central bus station (Willy-Brandt-Platz): 8 min8 minWürzburg Main StationWürzburg Main Station: 5.4 min5.4 minErlangen train station (Parkplatz…Erlangen train station (Parkplatzstraße): 55.1 min55.1 minFrankfurt central train stationFrankfurt central train station: 8.2 min8.2 minWertheim Kreisverkehr AlmosenbergWertheim Kreisverkehr Almosenberg: 6.5 min6.5 minLeverkusen (Mitte station)Leverkusen (Mitte station): 0 min0 minFrankfurt Airport (P36, Terminal …Frankfurt Airport (P36, Terminal 1): 11.3 min11.3 minCologne Airport CGN (Terminal 2)Cologne Airport CGN (Terminal 2): 3.1 min3.1 minDüsseldorf central bus stationDüsseldorf central bus station: 0 min0 minDuisburg central train stationDuisburg central train station: 0 min0 minEssen central train station (Frei…Essen central train station (Freiheit): 0 min0 minBonn UN Campus (Museumsmeile)Bonn UN Campus (Museumsmeile): 0 min0 min
HalteGem. vertragingGemeten haltes
Plzeň (central bus station)3.2 min4 / 7
Prague (Central Bus Station Florenc)0 min3 / 13
Prague (Na Knížecí in Ostrovského street)7.6 min4 / 13
Nuremberg central bus station (Willy-Brandt-Platz)8 min6 / 13
Würzburg Main Station5.4 min4 / 13
Erlangen train station (Parkplatzstraße)55.1 min2 / 6
Frankfurt central train station8.2 min4 / 13
Wertheim Kreisverkehr Almosenberg6.5 min2 / 7
Leverkusen (Mitte station)0 min3 / 6
Frankfurt Airport (P36, Terminal 1)11.3 min2 / 7
Cologne Airport CGN (Terminal 2)3.1 min4 / 13
Düsseldorf central bus station0 min4 / 13
Duisburg central train station0 min3 / 7
Essen central train station (Freiheit)0 min2 / 7
Bonn UN Campus (Museumsmeile)0 min1 / 3

Richtingen van deze lijn

RouteOp tijdRitten
Praag → Essen75%4 / 4
Düsseldorf → Praag66.7%3 / 3
Essen → Praag100%3 / 3
Praag → Düsseldorf66.7%3 / 3

Veelgestelde vragen

Is lijn 084 van FlixBus vaak te laat?

76.9% van de 13 gemeten ritten kwam met hooguit 5 minuten vertraging aan. De mediane vertraging was 0.4 minuten en het 90e percentiel 33.3 minuten, dus één op de tien ritten had minstens 33.3 minuten vertraging.

Hoe volg ik lijn 084 live?

Open de live kaart en typ 084 in het zoekveld. Elk voertuig dat op de lijn rijdt, wordt getoond met positie, vertraging en volgende halte.

Wat is de beste tijd om de bus van Praag naar Essen te nemen?

Volgens onze gegevens waren vertrekken rond 06:00 het vaakst op tijd (100%) en was zondag de meest punctuele weekdag (100%). Vroege vertrekken hebben doorgaans minder last van opgebouwde vertraging.

Krijg ik compensatie als mijn bus van Praag naar Essen te laat is?

Volgens Verordening (EU) 181/2011 heb je op lijndiensten van 250 km of meer bij een vertraging van meer dan 120 minuten bij vertrek de keuze tussen terugbetaling en vervangend vervoer; biedt de vervoerder die keuze niet, dan kun je daarbovenop 50 % van de ticketprijs eisen. Ons vertragingscertificaat documenteert wat de live feed voor jouw rit meldde. Lees de gids →

Waar komen deze gegevens vandaan?

Uit de openbare voertuigvolgfeed van de vervoerder, die we voortdurend opvragen en archiveren. "Gemeten" ritten zijn ritten waarvoor de feed werkelijke (geen geschatte) tijden meldde. De dekking is gedeeltelijk en de cijfers zijn zo nauwkeurig als de feed.

Stadspagina's

Onofficiële, onafhankelijke statistieken uit openbare voertuigvolggegevens. "Op tijd" betekent hooguit 5 minuten vertraging. De dekking is gedeeltelijk; ritten zonder werkelijke tijden zijn uitgesloten. Bustempo is an independent, unofficial project. It is not affiliated with, endorsed by or connected to Flix SE, FlixBus, FlixTrain or any other operator. Live data comes from publicly reachable operator endpoints and may be incomplete or delayed.